• PLAKAT AM LKW Formate
ich kampania jest sukcesem ...

FAQ

                   

Jakie FORMATY może mieć reklama na ciężarówkach? 

Do dyspozycji jest jeden format indywidualizowany, MOVING POSTER Format MP S oraz standardowe rozmiary o powierzchni 6m², 9m², 12m² i 36m², które odpowiadają formatom arkuszy 12, 18, 24 oraz 73 klasycznych plakatów. Dokładne wymiary znajdziesz na właściwych podstronach MOVING POSTER Format MP S, MOVING POSTER Format MP 12, MOVING POSTER Format MP 18, MOVING POSTER Format MP 24, MOVING POSTER Format MP 72.

                  

Jaka ilość plakatów MOVING POSTER na ciężarówkach zapewni mojej kampanii największe oddziaływanie? 

W Niemczech już liczba 250 sztuk plakatów w formacie MP 12 daje dobre eksponowanie reklamy na większym obszarze kampanii. Od 1000 sztuk Twoja kampania pokrywa całe terytorium Niemiec. Na innych, indywidualnych obszarach kampanii – lokalnej, regionalnej, międzynarodowej – właściwa będzie oczywiście inna liczba sztuk.

 

W Austrii format MP 12 już przy liczbie 50 sztuk daje dobrą ekspozycję reklamy. 150 sztuk i więcej pozwala objąć kampanią całe terytorium Austrii. Na innych, indywidualnych obszarach kampanii – lokalnej, regionalnej, międzynarodowej – właściwa będzie oczywiście inna liczba sztuk plakatów na ciężarówkach.

 

Przedstaw nam cele Twojej kampanii, a chętnie Ci doradzimy.    

           

Gdzie poruszają się plakaty MOVING POSTER na ciężarówkach? 

Plakaty MOVING POSTER na ciężarówkach przemierzają głównie trasy na zamówionym przez Ciebie obszarze kampanii oraz wskazane trasy. Chętnie doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania. Na podstawie naszej bazy danych możesz zamówić dowolny obszar reklamy krajowej, międzynarodowej lub też regionalnej w każdym regionie Polski, Niemiec, Austrii i Europy.   

            

Czy mogę nadzorować reklamę na ciężarówce?


Za pomocą GPS Tracking możesz wygodnie sprawdzać lokalizację każdego Twojego plakatu MOVING POSTER na ciężarówce nie opuszczając biura. Usługa ta jest możliwa jako uzupełnienie każdego plakatu MOVING POSTER na ciężarówkach.
         

Gdzie przeważnie przemieszczają się nośniki reklamy w kampanii o zasięgu krajowym?

Jeśli oprócz obszaru o szczególnym znaczeniu zamówisz także kampanię o zasięgu krajowym, to nośniki reklam MOVING POSTER będą przede wszystkim (70%) nieść Twój przekaz reklamowy na autostradach i do 30% na drogach krajowych, trasach dolotowych do miast i w terenie zabudowanym!

           

Jak długo reklama MOVING POSTER jest w ruchu? 

Reklamy MOVING POSTER umieszczane są na pojazdach, które regularnie są eksponowane średnio 12-14 godzin dziennie, od poniedziałku do soboty, a częściowo także w niedziele. MOVING POSTER Format MP 18 może być eksponowany 24 godziny na dobę.  

           

Jaki jest minimalny OKRES KAMPANII? 

Możesz dowolnie planować okres kampanii – od jednego dnia po tygodnie i miesiące, zależnie od Twoich celów marketingowych i reklamowych. Reklama MOVING POSTER sprawdza się zarówno w kampaniach intensywnych, jak i w długoterminowym kształtowaniu wizerunku.  

               

Ile nośników reklamy jest do dyspozycji? 

Liczba (prawie) nieograniczona. Mamy ok. 15 000 nośników w naszej bazie danych i możemy natychmiast sięgnąć po dodatkowy potencjał przekraczający liczbę 30 000.

      

Jakich nośników używacie i kto je prowadzi? 

Współpracujemy z właścicielami parków samochodowych, firmami spedycyjnymi i transportowymi, które rezygnują z reklamy własnej i wyruszają w trasę z Twoim przesłaniem.

               

Co się stanie, jeśli nośnik reklamy musi trafić do warsztatu? 

Jeśli nośnik reklamy z przyczyn technicznych nie może być wykorzystywany, to uzgodniony okres kampanii wydłuża się o ten czas. 

              

Informacje dodatkowe:

>  Wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne pojazdy. 

>  Reklamy MOVING POSTER i pojazdy są regularnie myte. 

>  Nasi partnerzy są pod naszą stałą kontrolą. 

>  Możliwe jest śledzenie przebiegów pojazdów za pomocą GPS-Tracking 

>  Możliwa jest klauzula konkurencyjna, aby Twoi konkurenci nie byli umieszczani na tym samym nośniku.  

      

     

oferta
oferta

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych dotyczących reklamy w MOVING POSTER? 
Wypełnij formularz zapytania. Będziemy oddzwonimy. 

 

(pola oznaczone * są obowiązkowe)

Kontakt