• PLAKAT AM LKW Mediadaten
ich kampania jest sukcesem ...
  • Autobahnwerbung
  • Verkehrsmittelwerbung
  • reflektierende Werbung
  • Heckwerbung
  • Werbe-LKW

Reklama na autostradzie

Reklama na autostradzie firmy MOVING POSTER to wyjątkowa forma reklamy na środkach transportu.

       

Dzięki Reklamie na autostradzie masz możliwość zwrócenia uwagi na swoją kampanię reklamową w skali krajowej i międzynarodowej. 

     

Ciężarówki z reklamą Twojego projektu przemierzają drogi całego kraju, a na życzenie także całej Europy. Ze względu na skoncentrowany zakres postrzegania Twoich klientów oddziaływanie reklamy autostradowej jest niezwykle duże. Czas kontaktu wzrokowego jest bardzo długi, co wspiera zapamiętywanie przekazu reklamowego. 

     

Ponieważ inne formy reklamy na innych nośnikach są zakazane na autostradach, reklama autostradowa jako reklama na środkach transportu daje możliwość dotarcia do nowych grup klientów w obszarze wolnym od reklamy. Kolejną wielką zaletą w stosunku do regionalnej reklamy mobilnej jest wysoka liczba potencjalnych klientów, którzy zarejestrują Twoją kampanię. Wskaźnik ilościowy jest tu kilkukrotnie wyższy.

        

Wyjątkowo widocznym i skutecznym wariantem jest reklama autostradowa w formie odblaskowych plakatów na bocznych ścianach nośnika. Reklama odblaskowa przyciąga uwagę Twoich przyszłych klientów przez całą dobę. 

    

Oświetlona reflektorami innych samochodów w ciemności, reklama ta ma dodatkowy efekt ekspozycyjny. Twój przekaz reklamowy dzięki reklamie odblaskowej nie ujdzie niczyjej uwagi, co zwiększa skuteczność reklamy. Nie należy zapominać o pozytywnym efekcie dodatkowym: odblaskowa reklama autostradowa zwiększa też bezpieczeństwo na drogach. 

      

Skorzystaj z usług MOVING POSTER. Zrobimy wszystko za Ciebie. Ty dajesz nam zlecenie, my zajmujemy się realizacją Twojej reklamy na środkach transportu. Reklama autostradowa i reklama odblaskowa to optymalne środki reklamy mobilnej.

 

    

A to oznacza większy sukces Twojej firmy na rynku. 

    

oferta
oferta

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych dotyczących reklamy w MOVING POSTER? 
Wypełnij formularz zapytania. Będziemy oddzwonimy. 

 

(pola oznaczone * są obowiązkowe)

Kontakt